Jak wygląda weryfikacja tożsamości u bukmachera?

Prawie każdy bukmacher prędzej czy później musi sprawdzić tożsamość swojego gracza, zazwyczaj w momencie pierwszej wypłaty środków. Dlatego tak ważne jest, by wpisywać autentyczne dane osobowe w trakcie rejestracji konta na platformie bukmacherskiej, inaczej możemy napotkać problemy z wypłaceniem zgromadzonych na koncie pieniędzy.

Na czym polega taka weryfikacja konta? Najczęściej odbywa się ona poprzez przesłanie do serwisu skanu albo zdjęcia dowodu tożsamości, np. dowodu osobistego, paszportu czy potwierdzenia zameldowania. Zwracamy uwagę, że wysyłając skany paszportu czy karty debetowej, należy zakryć niektóre dane, np. numer pesel i numer konta. Czasami bukmacher przeprowadza weryfikację drogą listowną.

Bukmacherzy weryfikują konta w trosce o nasze i swoje bezpieczeństwo. Zależy im na tym, aby ustrzec się przed graczami wyłudzającymi gratyfikacje i aby żadna osoba nieupoważniona nie miała możliwości wypłacić naszych pieniędzy. Analiza przesłanych przez nas dokumentów trwa niekiedy kilka dni, dlatego lepiej uzbroić się w cierpliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *