Wirtualny sport, prawdziwe pieniądze

Sporty wirtualne to cieszące się zainteresowaniem zarówno początkujących jak i zawodowych typerów symulatory prawdziwych meczów, z tą różnicą, że wyniki w nich generowane są metodą RNG (Random Number Generator). Takie wirtualne mecze tworzy się z wykorzystaniem wysokiej jakości grafiki, więc zachwycają realizmem, różnią się jednak od prawdziwych rozgrywek w kilku szczegółach.

Sporty wirtualne są z pewnością trudniejsze do przewidzenia niż prawdziwe mecze i rozgrywki, ale posiadają też wiele plusów. Ich największym plusem jest dostępność 24h/7, więc masz możliwość obstawiania wyników o każdej porze dnia. Dodatkowo gracze decydujący się na stawianie zakładów w sportach symulowanych mają dużo więcej dyscyplin do wyboru – od siatkówki przez hokej po boks, golf i wyścigi koni.

Zasady wirtualnych sportów nie różnią się od zasad sportów, które reprezentują, podobnie jest z obstawianiem zakładów. Możemy złożyć zakład na konkretną rozgrywkę w dowolnym momencie, czyli zarówno przed jej startem, jak i w trakcie jej trwania. Oczywiście z zawartego zakładu możemy również zrezygnować w dowolnym momencie.

Jeśli przypadł ci do gustu sport wirtualny, może zainteresują cię też oferty e-kasyn, które udostępniają automaty one-armed bandit typu Kick Off czy Football Mania stylizowane właśnie na mecze piłki nożnej. Takie sloty są dostępne np. tutaj: https://admiralspot.com/pl/games.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *