Książki poświęcone zakładom dla początkujących typerów

Gdy zaczniesz stawiać pierwsze kroki na scenie bukmacherskiej, szybko możesz odkryć, że obstawianie rozgrywek sportowych jest o wiele trudniejsze niż się spodziewałeś. W takiej sytuacji nie zaszkodzi wspomóc się poradami bardziej zaznajomionych z branżą typerów. W sieci działa mnóstwo for dyskusyjnych i portali bukmacherskich z bezpłatnymi typami dla początkujących typerów, ale udostępniane w takich miejscach informacje często są nierzetelne. Na szczęście powstały także książki autorstwa profesjonalnych typerów, w których dzielą się oni wiedzą i doświadczeniem.

Początkujący gracze powinni przeczytać przede wszystkim „Freud On Course: The Racing Lives” Clementa Freuda, „Scorecasting” duetu Wertheim & Moskowitz oraz „Mathematics in Sports and Games” Ronalda J. Goulda. W tych bibliach bukmacherstwa znajdziesz mnóstwo praktycznych porad i dokładne analizy archiwalnych rozgrywek, które nauczą cię samodzielnie dokonywać analiz meczów i wyciągać wnioski, a w końcu zarabiać pieniądze na zakładach. Większość z tych pozycji możesz znaleźć w księgarniach internetowych, a kilka z nich wydano nie tylko po angielsku, ale także po polsku.

Jeśli zapoznałeś się już z powyższymi pozycjami książkowymi, a mimo to nadal nie radzisz sobie zbyt dobrze w zakładach bukmacherskich, może wolałbyś spróbować swoich sił w grach hazardowych takich jak poker, baccarat, ruletka, bingo czy sloty? Zachęcamy, zagraj tutaj. Sprawdź czy los ci sprzyja:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *